www.letna.cz/pages/7-technicke-detaily

Připojení k Internetu

Do domu jsou zavedeny průchodky pro optické kabely a je zde umístěn páteřní rozvaděč společnosti Dial Telecom, přes kterou je zajištěn vysokorychostní přístup do Internetu. Je možné si též pronajmou samostatná optická vlákna nebo VPN do různých lokalit (např. pobočky, partneři, NIX). V domě je klimatizovaná serverovna pro umístění Vašeho serveru do racku.

Telefonní ústředna

V domě je nainstalovaná ústředna Ericsson BusinessPhone 250, která je připojena třicetikanálovou ISDN linkou k operátorovi Dial Telecom.

K ústředně je možné připojit běžné analogové přístroje nebo lze zapůjčit digitální telefonní přístroje s displejem a rozšiřujícími tlačítky pro využívání pokročilých funkcí ústředny nebo si můžete koupit nové.

Klimatizace

Většina kanceláří je napojena na systém Toshiba Multisplit s samostatnou vnitřní jednotkou pro každou místnost. Každá jednotka má vlastní dálkové ovládání. Tento systém tak umožnuje nastavit teplotu každému podle jeho představ. Tím lze minimalizovat spotřebu energie na chlazení a platit pak budete za klimatizaci jen Vašich prostor.

Ústřední topení

Topení je ústřední zajišťované třemi kotli De Dietrich o celkovém výkonu 210 kW. Na kotelnu jsou napojeny též dva zásobníky na teplou užitkovou vodu o souhrnné kapacitě 2000 litrů.

Každý kancelářský blok má samostatný ekvitermně řízený okruh s vlastním časovým programem a tělesa jsou navíc osazena termostatickými hlavicemi.