www.letna.cz/pages/1-nas-dum

Dům se nachází se v Praze 7 na Letné na rohu ulic Milady Horákové a Kamenická. Byl postaven roku 1892 a je po celkové rekonstrukci, při které byl i nadstandardně technicky vybaven.

Ústřední vytápění je regulováno přizpůsobitelným programem pro každého nájemce. Většina pater budovy je plně klimatizována se samostatným ovládáním pro každou místnost. Vysokorychlostní přípojka do Internetu je realizována optickým kabelem, přes který je připojena i domovní telefonní ústředna, která nabízí dostatek telefonních linek a pokročilé operátorské funkce, záznamník a automatický odpovídač. Ústředna je propojena i na elektronického vrátného. V domě je tichý hydraulický výtah s vestavěným telefonem. V celém domě je instalován klíčový systém umožňující majitelům a vedení firem mít jeden klíč od všech kanceláří a pro zaměstnance klíč jen od jejich kanceláře a společných prostor.

Vynikající dopravní dostupnost daná zastávkou tramvají Kamenická s linkami 1,8,12,25,26 a rychlou dostupností metra "C" Vltavská a "A" Hradčanská.

Auto lze zaparkovat před domem na ulici.  Naproti domu jsou k pronájmu nová garážová stání.

V domě je pobočka ČSOB, bankomat, obchod pro nejmenší a sídlí zde německá softwarová společnost a česko-rakouská chemicko-obchodní společnost.


Zvetsit mapu